E-shop: detské spoločenské oblečenie, obleky pre chlapcov, oblečenie na krst, svadbu, oslavu.

Náš eshop funguje od roku 2012 a v roku 2017 sme prešli modernizáciou vizuálu našej stránky do súčasnej podoby.

Ponúkame Vám detské spoločenské oblečenie, dievčenské šaty pre družičky na svadbu, obleky pre chlapcov ale aj oblečenie na krst, sviečky na krst, zavinovačky.

Naša spoločnosť sa zaoberá obchodom s kvalitným detským spoločenským oblečením na výnimočné príležitosti. Nami predávané oblečenie pochádza prevažne z USA, ale aj od slovenských výrobcov s dlhoročnými skúsenosťami.

Oblečenie navrhnuté pre našich zákazníkov vyniká svojou originalitou a jedinečnosťou.

Spolupracujeme s výrobcami z USA, Slovenska ale aj Európskej únie, ktorí kladú dôraz na neustále zavádzanie nových riešení, technológii a používanie kvalitných materiálov, vďaka ktorým naše výrobky dosahujú tej najvyššej kvality .

Dbáme na to, aby výrobky, ktoré ponúkame  mali výrazné a originálne farby a jedinečný vzor z najkvalitnejších materiálov,  aby splnili očakávania stále náročnejších  rodičov, aby sa ich deti cítili výnimočne .

Oblečenie z nášho e-shopu zdobia nielen družičky na svadbách, ale poskytujú pocit výnimočnosti pre všetky princezné a dievčatá pri vzácnych príležitostiach. Šaty sú určené na slávnostné príležitosti ako sú svadby, krstiny, prvé sväté prijímanie, birmovka.  A v neposlednom rade pre významné príležitosti v škole a škôlke ako aj pre ateliérové fotenie.

Náš tovar predávame prevažne formou e-shopu, ale po predchádzajúcej telefonickej dohode Vás radi uvidíme aj osobne na sídle firmy.